Ekipa

Skrbimo za vaše finance


Sedem redno zaposlenih računovodsko-finančnih strokovnjakinj v dveh poslovnih enotah (Domžale in Šenčur) in na terenu vsak dan skrbi za to, da ste naši poslovni partnerji zadovoljni z rezultati dela, ki ga opravljamo.

 

Erika Kostanjšek

Vodja raučnovodskega servisa
erika@e3plus.si
+386 (0) 41 762 650



Poslovna enota Šenčur

   
Tanja Peternel   Mateja Benedik  
tanja@e3plus.si   mateja@e3plus.si  
+386 (0) 51 433 306   +386 (0) 51 433 305  
       
       
   
Meri Pušec   Saša Kavčič  
    sasa@e3plus.si  
    +386 (0) 51 433 307  
       

 

Poslovna enota Domžale

   
Nika Bojetu   Katarina Čebulj  
nika@e3plus.si   meri@e3plus.si  
+386 (0) 51 433 301   +386 (0) 51 433 308  
       
       
   
Maja Keržan   Dora Mlakar  
maja@e3plus.si   dora@e3plus.si  
+386 (0) 51 433 302   +386 (0) 51 433 309  
       
       
     
Magda Pernuš      
magda@e3plus.si      
+386 (0) 51 433 304      

 

 

 

 

PIŠITE NAM

Pokličemo vas

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.

Vaše osebne podatke obdelujemo na pravni podlagi zakonitega interesa za namene priprave odgovora na vaša vprašanja.

Več o politiki varstva podatkov




POGOVORITE SE Z NAMI

Ni nas strah izziva


Mlakarjeva ulica 76, 4208 Šenčur, SLOVENIJA