Prosto delovno mesto: samostojni računovodja (M/Ž)

Opis delovnega mesta
e3plus računovodski servis Erika Kostanjšek s.p., deluje več kot 25 let. Kolektiv šteje 9 zaposlenih na dveh lokacijah. Delovno mesto je razpisano za nadomeščanje porodniškega dopusta z željo po nadaljevanju v nedoločen čas. Delo poteka v Domžalah.

Iščemo
Samostojnega računovodjo v računovodskem servisu.

Nudimo
Prijeten in mlad kolektiv, izobraževanje in razvoj kadrov, zdravje na delovnem mestu. Odprti smo tudi za vaše ambicije po vodenju tima in temu primerno stimulativno plačilo (nad 1.500 EUR neto).

Pričakujemo
Poglobljeno poznavanje programa Vasco, DDV zakonodaje, obračun plač, izdelava zaključnih računov

Zahtevana stopnja izobrazbe
VI./1 – višješolski strokovni programi
VI./2 – visokošolski strokovni programi / 1. bolonjska stopnja
VII. – univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja
VIII./1 – magisteriji znanosti

Delovne izkušnje
5-10 let

Karierni nivo
izkušeni strokovnjak

Delovni čas
polni delovni čas

Oblika zaposlitve
redno, določen čas

Poskusna delovna doba
Da (1 mesec)

Zahtevano znanje jezikov
Slovenski

Kontaktna oseba
Erika Kostanjšek

Telefon
041762650

Prijavite se po e-pošti na e-naslov erika@e3plus.si. Rok za prijavo je 13. 1. 2022.

Certifikati in priznanja